Проживання

Пуджа буде проходити за адресою: Київ, вул. Матеюка, 4.

Карту можна подивитися тут.

Проживання під час Пуджі можливе безпосередньо в ангарі (легкоатлетичний манеж), в якому буде відбуватись Пуджа, або в гуртожитку (безкоштовно, призначено лише  для літніх сахаджа йогів або мам з маленькими дітьми). Підлога в ангарі достатньо теплою для сидіння і ночівлі у спальних мішках. Також рекомендуємо взяти з собою каремати при наявності.  В цьому та сусідніх будівлях наявна достатня кількість туалетів і душових з теплою водою.

Проживання з 29 грудня 2012 р. по 1 січня 2013 р. включене у вартість реєстрації. 28 грудня можливе розміщення після 11:00  без надання харчування . Якщо ви приїжджаєте раніше 28 грудня, ви можете забронювати номер в спортивному готелі (розрахований на 60 людей),  розташованому на території комплексу, вартість – 180 грн. /доба за 1 особу або в інших готелях Києва (найближчий готель – «Братіслава»). Оновлення: номери в спортивному готелі на дати Пуджі закінчилися.

Ви можете вибрати і забронювати для себе готель за допомогою інтернет-сервісів, наприклад: hotels24.ua або booking.com.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Вартість проживання в готелях не входить у вартість реєстрації за Пуджу. Бронювання та оплату за готель, будь ласка, здійснюйте самостійно. 

Фотографії місця проведення Пуджі наведені нижче

легкоатлетичний манеж:

Ангар

Гуртожиток:

Готель на території: